Aðrir (útbúgvingar)stovnar

Vinnuháskúlin

Karl Gregersen
78 70 16
karl@vh.fo 

Yrkisdepilin

Maiken Skarðenni
30 65 60
maikens@yrkisdepilin.fo 

Heilsuskúli Føroya

Elken Bech
29 42 11
elken.bech@skulin.fo 

Fróðskaparsetur Føroya

Johild Dulavík (Deildin fyri heilsu- og sjúkrarøktarvísindi)
29 22 65
johildd@setur.fo 

Paulina Poulsen (Námsvísindadeildin) 
29 94 14
paulinap@setur.fo 

Kirstin Sigurðsdóttir Rasmussen (Søgu- og samfelagsdeildin, Náttúruvísindadeildin, Føroyamálsdeildin)
29 25 26
kirstinr@setur.fo 

Studni

Holger Arnbjerg
55 50 90
holger@studni.fo